Álláslehetőségek

Itt találhatóak nyitott pozíciónk

Épületgépészeti ismeretekkel rendelkező műszaki eladót

keresünk debreceni áruházunkba hosszú távra!

Jelentkezés önéletrajzzal: palocskanagy@gmail.com

Épületgépész előkészítő/ projektmérnököt keresünk Debrecenbe hosszú távra!

Jelentkezés önéletrajzzal: palocska.arpad@solar-d.hu

Főbb feladatok, munkák:

  • költségvetés készítés, ajánlatadás
  • helyszíni felmérések, gépészeti tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata,
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok (szerződéskötés, építési napló vezetés, stb.)
  • projekt munkák irányítása (szerelők koordinálása, kapcsolattartás a megrendelővel, hatósággal, alvállalkozóval, valamint beszállítókkal),
  • kivitelezés minőségének, technológia követelményeinek ellenőrzése,
  • engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek határidőre történő biztosítása
  •  projektek átadás-átvételi eljárásainak lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú, vagy felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség,
  • pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés,
  • számítógépes programok felhasználó szintű ismeret (TERC, AUTOCAD)
  • gépjármű vezetői engedély (B)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kivitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV),

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, dinamikus csapat

Víz-, gáz-, központifűtésszerelőt

keresünk Debrecenbe hosszú távra!