Nettó árakat mutat
Bruttó árakat mutat
Karrier

KARRIER

Szeretnél olyan munkahelyet, ahol:

  • emberközpontú a cégkultúra,
  • nyitott gondolkodású a vezetőség, és érdekli a véleményed,
  • az emberi értékek fontosabbak, mint a rövidtávú haszonszerzés?

Akkor a csapatunkban a helyed, ha:

  • Te is szereted a kemény munkát, és az azt követő elégedettség érzését,
  • hosszú távra tervezel,
  • becsületes vagy és tudod vállalni a felelősséget,
  • számítanak az emberi kapcsolatok.

A Solar- D Kft. csapata Téged is vár a felelősség teljes feladatokkal, jó munka körülményekkel, stabil pénzügyi háttérrel, barátságos légkörrel. Versenyképes jövedelmet kínálunk, támogató vezetőséggel, szakmai továbbképzési lehetőségekkel.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Solar- D -nál dolgozunk, sokan közülünk már a kezdetektől. Rengeteg élményt és tapasztalatot szereztünk az elmúlt években, és egy dologban biztosak vagyunk: az együttműködésnek felbecsülhetetlen szerepe van a munkánk során.

A Solar- D kultúrájában azt szeretjük a legjobban, hogy figyelünk egymásra, tisztelettel fordulunk egymás és környezetünk felé és fontosak számunkra az emberi kapcsolatok.

A Solar-D Kft. debreceni épületgépészeti műszaki áruházába

keresünk áruház vezetőt!

Feladatok:

  • Anyag- és árubeszerzés, készletgazdálkodás, értékesítés koordinálása
  • Eladó, raktáros, anyagbeszerző munkatársak koordinálása, motiválása, felügyelete (10-15 fő)
  • Készletek kezelése, optimalizálása
  • Bejövő megrendelések, ajánlatok kezelése
  • Árak, árazások, akciók felügyelete
  • Áruház,arculat kialakítása, polcok rendezése, felügyelete
  • Együttműködés a stratégia kialakításában
  • Kassza felügyelete, esetenkénti kasszázás.

Elvárás:

  • Több, mint 3 éves kereskedelmi, boltvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiemelkedő szervező készség
  • Jó kommunikációs, motivációs és vezetői készség
  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság
  • Számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem ( Bruttó 170.000 - 400.000 Ft )
  • Nyitott gondolkodású, hiteles vezetőség
  • Dinamikus, családias légkör
  • Változatos, komplex feladatok